Tagasi

ESPRIT

UUS ESPRIT: Maksimaalne kasutusmugavus aastaringselt!

Esprit on alati ühendanud kaasaegse disaini ja tippklassi mugavuse. Uuel mudeliaastal särab see täiesti uues hiilguses ja on täielikult uuendatud. Selle põhiolemus, kõrgeima stabiilsusega autoelamu, on tänu Lifetime-Plus tehnoloogiale loomulikult alles. Uus on selle sarja välimus ja koostisosade loetelu, mis on eriti populaarne sagedaste reisijate seas. Eriline plusspunkt: Täielik talvekindlus tänu uuele üle 26 cm kõrgusele, panipaikadega topeltpõrandale. See ei paku mitte ainult palju hoiuruumi, vaid on täiustanud ka oma üht põhiolemust olla aastaringselt hea kaaslane.

Uus Esprit võtab kasutusele Dethleffsi enda disainikeele graatsilised, selged ja voolavad jooned, mis kajastub eriti integreeritud mudelite aerodünaamilises esiosas ja veidi sissetõmmatud tagaosas.

Standardne 140 hj muudab Espritiga reisimise meeldivaks kogemuseks. Lisaks on pardal kõik standardsed turvakomponendid nagu ABS, ESP, ASR, Hill Holder ja Hill Descent Control. Uuendatud Espriti sisustus on avatud ja värske põhjamaise puhanguga, mis kiirgab profiilpuidust sisekujunduse abil looduslähedast komponenti ja kiirgab seega vaatamata kaasaegsele kujundusele kodust hubasust.

Soovi korral saab uut Esprit tellida ka Gran Turismo variandis Esprit GT.

Uus Esprit on saadaval nelja paigutusega, mis kõik on 7,81 m pikad, 233 cm laiad ja 304 cm kõrged. Kõigi mudelite tehniliselt lubatud kogukaal on 4,25 tonni ja vajadusel saab seda suurendada kuni 4,5 tonnini. Mudelid pakuvad valikut kahe üheinimesevoodi ja kahe suure kaheinimesevoodi vahel, mis erinevad istumisgrupi paigutuse poolest.

Link tootja kodulehele: Esprit

Hinnakiri ja tehnilised andmed:


Esprit eelised:

  • Skandinaavia välimusega mugav interjöör, "tunne ennast hästi" iseloomuga
  • Täiuslikult talvekindel tänu funktsionaalsele topeltpõrandale ja külmakindlale koostele
  • Tavapärased ergonoomilised SKA kaptenistmed (valikuliselt õhk-kiiktoolidega)
  • Täielikult varustatud professionaalne köök gurmaanidele koos suure jõudlusega pliidi ja mõlemalt küljelt avaneva suure külmiku / sügavkülmaga kombinatsiooniga (lisavarustus)
  • Suur viltvoodriga tagumine garaaž