Vaata ka

Autoelamud Haagissuvilad
Tagasi

DETHLEFFS on pika ajalooga Saksa suurim haagissuvilate ja autoelamute tootja. Populaarseim juba aastakümneid Euroopas, põhjamaades ja Eestis. Juba 1931. aastal alustanud Dethleffs pakub erineva varustuse ning planeeringuga talvetingimustes testitud kvaliteetseid autoelamuid ja haagissuvilaid igale maitsele. Kõikides Dethleffsi autoelamutes ja haagissuvilates on kasutusel Air-Plus süsteem. Mööbli, seinte, põranda ja lae vahele on jäetud spetsiaalsed õhutusavad, mis tagavad õhuringluse, välistavad külmasildade ning kondentsi tekke.

Autoelamuid toodab Dethleffs kolmes põhilises keretüübis: Pool-integreeritud, Alkoven  ja Täisintegreeritud. Kõik keretüübid on saadaval mitmes erinevas varustusastmes paljude erinevate siselahendustega. Globebus (väiksemad autoelamud, laius 2.15, pikkus 5.99-6.7m), Trend, Advantage, Magic Edition, Esprit Esprit Comfort, Globetrotter XL ja Globetrotter XXL (laius 2.35, pikkus kuni  8.9m)

Haagissuvilate valik on Dethleffsil väga lai. Alustades lihtsamatest karavanidest C-Go ja C-Trend, lõpetades kaheteljeliste mitmetoaliste luksuskorteritega (Camper, Nomad, Beduin, Exclusiv, VIP). Kõik haagissuvilad on ehitatud kvaliteetsetele Saksamaal toodetud AL-KO raamidele ja kasutavad sõltumatut vedrustust.

Ülevaade 2020 aasta mudelitest ka Dethleffs kodulehel