DETHLEFFS on pika ajalooga Saksa suurim haagissuvilate ja autoelamute tootja. Populaarseim juba aastakümneid Euroopas, põhjamaades ja Eestis. Juba 1931. aastal alustanud Dethleffs pakub erineva varustuse ning planeeringuga talvetingimustes testitud kvaliteetseid autoelamuid ja haagissuvilaid igale maitsele. Kõikides Dethleffsi autoelamutes ja haagissuvilates on kasutusel Air-Plus süsteem. Mööbli, seinte, põranda ja lae vahele on jäetud spetsiaalsed õhutusavad, mis tagavad õhuringluse, välistavad külmasildade ning kondentsi tekke.

Autoelamuid toodab Dethleffs kolmes põhilises keretüübis: Pool-integreeritud, Alkoven  ja Täisintegreeritud. Kõik keretüübid on saadaval mitmes erinevas varustusastmes paljude erinevate siselahendustega. Globebus (väiksemad autoelamud, laius 2.15, pikkus 5.99-6.7m), Trend, Advantage, Magic Edition, Esprit Esprit Comfort, Globetrotter XL ja Globetrotter XXL (laius 2.35, pikkus kuni  8.9m)

Haagissuvilate valik on Dethleffsil väga lai. Alustades lihtsamatest karavanidest C-Go ja C-Trend, lõpetades kaheteljeliste mitmetoaliste luksuskorteritega (Camper, Nomad, Beduin, Exclusiv, VIP). Kõik haagissuvilad on ehitatud kvaliteetsetele Saksamaal toodetud AL-KO raamidele ja kasutavad sõltumatut vedrustust.

Dethleffs hümn: kuula siit

Dethleffs on Superstaar: kuula siit

Ülevaade Dethleffs toodangust nende kodulehel: dethleffs.de

 

SUNLIGHT on toodetud Dethleffsi tütarfirma, mis alustas tootmisega 2005 aastal, Saksamaal. Sunlight autoelamute ehitusel on kasutusel Dethelffsi tehnoloogiad. Samuti tagab Dethleffs Sunlighti toodete kõrge viimistluskvaliteedi. Eelkõige on Sunlighti toodang taskukohasem ja siseviimistlus lihtsakoelisem. Parim hinna ja kvaliteedi suhe. Sunlight tootjafirma on 15 aastaga kasvanud Saksamaa suuruselt teiseks Autoelamute tootjaks ning kogunud populaarsust üle Euroopa.

Ülevaade Sunlight toodangust nende kodulehel: sunlight.de

PÖSSL - 1989. aastal tööd alustanud ettevõte, ehitab kõigi mugavustega autoelamuid ainult pakiautode baasil. Enamus Pössl mudeleid valmivad Dethleffs’i tehases. Valikus on kolme erineva kõrguse ja pikkusega mudelid. Erinevaid siseplaneeringuid on saadaval üle kümne. Pakiauto baasil toodetud Pössl on vanim ning populaarseim tegija pakiauto (VAN) baasil autoelamu tootjate seas. Oma kompaktsuse tõttu on Pössl muutunud Euroopas, samuti ka Eestis, väga populaarseks.

Ülevaade Pössl toodangust nende kodulehel: poessl-mobile.de

Eura Mobil on luksuslike autoelamute tootja. Kõigil mudelitel on topeltpõrand ja kõrgtehnoloogiline konstruktsioon, mis tagab mugava ja muretu kasutamise iga ilmaga.

Ülevaade Eura Mobil toodangust nende kodulehel: euramobil.de

Knaus on suurim iseseisev Euroopa autoelamu ja haagissuvilatootja. Knausi tooted on funktsionaalsed ja kõrgekvaliteetsed. 

Knausi autoelamud ja haagissuvilad on põhjalikult läbimõeldud. Palju rõhku on pandud aerodünaamikale, mis omakorda hoiab kütust kokku. Pikk kasutusiga, ajatu disain ja vastupidavus on asjad mis iseloomustavad Knausi tooteid kõige paremini.

Knausi kontserni kuuluvad veel Weinsberg ja luksuslike haagissuvilate tootja Tabbert.

Vaata lähemalt autoelamuid: KNAUS

Vaata lähemalt haagissuvilaid: KNAUS

Ülevaade mudelitest Knaus kodulehel: knaus.com

Ratsionaalsus vastab stiilile
Meie haagissuvilad on tõeliselt mitmekülgsed sõidukid

Kui otsite WEINSBERGi haagissuvilat, siis Teil on selleks suurepärane valik: CaraOneCaraOne [ICE] ja CaraCito. Need on suurepärased haagissuvilad, mis ühendavad kõiki Weinsbergi parimaid omadusi. Need on täiuslikult varustatud, toodetud kvaliteetsete töövõtetega ning pakuvad teistest paremat hinna ja kvaliteedi suhet. Nii, et milline neist Teile meeldib, on maitse küsimus. Moodne klassikaline või ekstravagantne stiil? Me arvame, et kõik valikud on õiged!

Ülevaade mudelitest Weinsberg kodulehel: weinsberg.com